Bodymod Essentials
Tapersett laget av akryl
KJØP 2, BETAL FOR 1!
Aktiveres automatisk i kassen
3d 6h 2m 6s
Bodymod Essentials
KJØP 2, BETAL FOR 1!
Aktiveres automatisk i kassen
3d 6h 2m 6s
Navn: Tapersett laget av akryl
SKU: Taper-8
Brand: Bodymod Essentials
Lukkemekanisme: O-ring
Smykketype: Tapersett
Plassering: Stretching
Antall enheter: 9
Ønsker du å komme i gang med å stretching uten å bruke en formue på tapers?
Her har du sjansen til å kjøpe et komplett stretching taper sett hvis du har planer om å stretche øret.
Alle tapers i dette settet er laget av akryl, et veldig allergivennlig materiale som ikke frigjør nikkel eller andre metalliske stoffer. Settet er derfor trygt å bruke, selv for de som allerede har eller er redd for å utvikle allergi.
Settet inneholder 9 tapers i størrelser fra 14g til 00g (fra 1,6 mm til 10 mm):
Brukshyppighet
Dette smykket er kun designet for sporadisk bruk. Moderat til daglig bruk kan redusere levetiden og kan i noen tilfeller forårsake irritasjon.
Biokompatibilitet
Hvis du lider av nikkelallergi, er dette smykket trygt for deg.
Vanntett
Dette smykket har en vantett design. Det er lite sanslynlig at smykket vil gå i stykker eller blir misfarget når det utsettes for vann eller kroppsvæsker.
Levetid
Dette smykket er slitesterkt. Med god pleie og oppbevaring kan det vare i opptil 2 år.
Brukervennlighet
Det er enkelt å sette inn/fjerne dette smykket takket være den svært brukervennlige åpne- og lukkemekanisme.
Det er ingen anmeldelser ennå! Klikk på knappen til høyre for å sende inn en!