Bodymod Trend
3-lags ring med hengsel




Materiale: Kirurgisk stål




4.2(5 reviews)
Rating
Vurdering
Vakker smykke, det kunne vært større i diameter, så det ville være lettere å se hvor bra de tre ringene er. Endene er ikke ordentlig bearbeidet, de irriterer litt på nesens indre overflate, som allerede er sensitiv for meg, og det er åpenbart ikke bra, men siden jeg liker det veldig godt, har jeg beholdt det.
RékaVerified purchase
AI-oversattRating
Flott Triple ⭕️⭕️⭕️
Dette enkle, men likevel effektive trioet har fanget meg. Det ser virkelig ut som tre separate ringer, og det med bare ett hull i øret! Kan kombineres med annet smykke. På grunn av den spesielle formen sitter ringene fint på øreflippen. Kjære Bodymod-team, også i titanium, vær så snill!0
DanielaVerified purchase
AI-oversattRating
Skuffelse, men smykket er vakkert.
Diameterangivelsen (7, 8, 9mm) er litt misvisende. Den er veldig liten, jeg tror den er 7mm. Jeg kjøpte den til septum, men clickerdelen går rett og slett ikke helt gjennom nesen min, så kort er den.
IcramVerified purchase
AI-oversatt
Navn: 3-lags ring med hengsel
SKU: Ring-54
Brand: Bodymod Trend
Trådtykkelse: 1,2 mm
Lukkemekanisme: Hengsel
Smykketype: Ring, Illusjonsring
Plassering: Tragus, Septum, Helix
Diameter: 7 mm
Materiale: Kirurgisk stål
Beleggtype: Ionimplantering
Antall enheter: 1
Er smykket belagt?: Ja, hele smykket
Design Height: 11 mm
Flash label: 3 for 2
Selv om smykkene kalles en 3-lags ring, er det faktisk 3 individuelle ringer som er sveiset sammen. Bare den midterste ringen er en vanlig ring. De to andre har fått fjernet en del slik at bare en ring trenger å gå gjennom piercingen din.
Ringene har forskjellige diametre, men alle har samme trådtykkelse på 1,2 mm. Ringene har mål på 7,8 og 9 mm. Selv om ringen måler 8 mm, har den et hengsel og det er den som skal gjennom din piercing, man skal ta med i betraktning den lille ringen foran.
Smykkene vil være perfekte for bruk i f.eks. septum, da delen som går gjennom hullet ditt er skjult og det virker som om du har 3 hele ringer i nesen. Smykkene kan også brukes i flere forskjellige ørepiercing, avhengig av anatomi og størrelse på piercing.
Du åpner og lukker smykkene ved å åpne den lille segmentet på midtringen. Den har et hengsel på den ene siden, så du mister ikke låsedelen når du må sette inn smykkene. Når smykket er på rett plass, klikker du den igjen. De første gangene kan det være litt vanskelig å gjøre det, spesielt hvis det er inne i øret og du ikke får en hjelpende hånd.
Velg her mellom flere farger av de som du kan se på produktbildet.
Hverdagsbruk
Dette smykket er designet for daglig bruk. De vil ikke forårsake irritasjon ved daglig bruk.
Biokompatibilitet
Materialet til dette smykket er populæt og brukt som kroppssmykker. De kan brukes av de fleste uten å forårsake noen reaksjoner.
Vanntett
Dette smykket har en vantett design. Det er lite sanslynlig at smykket vil gå i stykker eller blir misfarget når det utsettes for vann eller kroppsvæsker.
Levetid
Dette smykket er slitesterkt. Med god pleie og oppbevaring kan det vare i opptil 2 år.
Brukervennlighet
Det er enkelt å sette inn/fjerne dette smykket takket være den svært brukervennlige åpne- og lukkemekanisme.






























