





Tunnel med dråpeformet anheng
Bodymod Moments
Tunnel med dråpeformet anheng
This item is no longer available.
Velg størrelse
Navn: Tunnel med dråpeformet anheng
SKU: Tunnel-112
Brand: Bodymod Moments
Lukkemekanisme: Utvendig gjenge
Smykketype: Tunnel, Rund tunell
Plassering: Stretching
Diameter på stretch: 6 mm.
Materiale: Kirurgisk stål / Messing
Dybde: Varierende
Stentype: Kubisk Zirkonia
Er varen limt?: Ja
Antall enheter: 1
Design: Dråpeform
Er smykket belagt?: Ja, vedhenget
Du kan bruke denne tunnelen hvis du har et hull i øret som er mellom 6 og 16 mm. Begge størrelsene er inkludert. Tunnelen er laget av kirurgisk stål og har en messingperle i fronten. Anhenget er også laget av messing.
Anhenget består av en omvendt dråpeformet bueformasjon og andre detaljerte mønstre. I midten av dråpen ligger en vakker kongeblå sten, det små dråpeformede buer kommer fra- Nesten som å se på solen gå ned i havet. Under det store dråpeformede anhenget henger en annen sten. Stenen er også dråpeformet og har samme farge som den andre stenen.
På baksiden av tunnelen sitter selve låsen. Låsen er en stor skive som du løsner fra tunnelen slik at du enkelt kan putte smykket i øret og enkelt ta det ut igjen.
Anbefalt
Brukshyppighet
Dette smykket er kun designet for sporadisk bruk. Moderat til daglig bruk kan redusere levetiden og kan i noen tilfeller forårsake irritasjon.
Biokompatibilitet
Materialet til dette smykket er populæt og brukt som kroppssmykker. De kan brukes av de fleste uten å forårsake noen reaksjoner.
Vanntett
Metallsammensetningen og/eller håndverket til dette smykket gjør den sårbar for vann og svette.
Levetid
Smykket er delvis holdbart. Med riktig stell og oppbevaring kan det holde seg i opptil 1 år.
Brukervennlighet
Det er enkelt å sette inn/fjerne dette smykket takket være den svært brukervennlige åpne- og lukkemekanisme.
Produktomtaler
Det er ingen anmeldelser ennå! Klikk på knappen nedenfor for å sende inn en!




























