Bodymod Trend
Buet stav med innvendig gjenge og rund sten




Oppgrader til titan
Materiale: Kirurgisk stål
Velg Farge


Farge på sten: Klar
Kulestørrelse: 3 mm
Trådtykkelse: 1,2 mm
Lengde: 8 mm
4.0(1 reviews)
Rating
Fin nok:-)
På bildene ser alle piercingene mye finere ut, men det må man nesten forvente. Denne er fin nok:-)
NJVerified purchase
Brukshyppighet
Hverdagsbruk
Biokompatibilitet
For de fleste hudtyper
Vanntett
Vanntett
Levetid
Holdbar
Brukervennlighet
Brukervennligt
Navn: Buet stav med innvendig gjenge og rund sten
SKU: Banana-60
Brand: Bodymod Trend
Trådtykkelse: 1,2 mm
Lukkemekanisme: Innvendig gjenge
Smykketype: Barbell
Plassering: Vertical labret, Snug, Rook, Øyenbryn, Daith, Anti-tragus
Lengde: 8 mm
Materiale: Kirurgisk stål
Farge på sten: Klar
Stentype: Kubisk Zirkonia
Beleggtype: Ionimplantering
Antall enheter: 1
Design: Enkel
Er smykket belagt?: Ja, hele smykket
Kulestørrelse: 3 mm
Flash label: 4 for 3
Meget enkelt og elegant smykke som kan brukes til den piercingen hvor målene passer. Altså et smykke med mange bruksmuligheter til f.eks. øyenbryn eller intimpiercing.
Smykket har innvendig gjenge, som gjør at det er meget skånsomt å sette i din piercing. Her settes stenens fatning ned i staven, og ligger ikke ute rundt staven som de ellers gjør i et utvendig gjenge. Dette gjør at ditt piercinghull ikke blir utsatt for de skarpe kantene som kan være på et smykke med utvendig gjenge.
Du velger selv hvilken farge du ønsker ditt smykke i, men stenens farge forblir den klassiske klare fargen. Stavens lengde er 8 mm, og tykkelsen på staven er 1,2 mm. Et superflott smykke hvor stenen er satt i sentrum, og gir din piercing oppmerksomhet. Siden det er flere farger er det noe til enhver smak alt etter hvilken farge man liker.
Fint lite smykke til deg som ønsker det klassiske uttrykket i dine smykker med de fine små stenene som fanger lyset flott og gir et fint blikkfang.
