Bodymod Essentials
Tungebarbell laget av ptfe i ulike farger


Materiale: PTFE




5.0(10 reviews)
Rating
Flott og behagelig
Litt rart å sette inn i tunga, men den er ellers veldig behagelig å bruke. Stanga er myk, så det føles litt rart til å begynne med. Kulene er "myke" og klirrer ikke så mye på tennene. Anbefaler virkelig hvis ønsker å spare tennene for mye slitasje.
IJVerified purchase
Rating
Perfekt
Jeg elsker den slags piercing, flott farge og veldig behagelig.
lailaVerified purchase
AI-oversattRating
Komfortabel
Behagelig å ha på og lett å tilpasse.
SáraVerified purchase
AI-oversatt
Navn: Tungebarbell laget av ptfe i ulike farger
SKU: Tongue-45
Brand: Bodymod Essentials
Trådtykkelse: 1,6 mm
Lukkemekanisme: Utvendig gjenge
Smykketype: Barbell
Plassering: Tunge
Lengde: 16 mm
Materiale: PTFE
Bunnkule: 6 mm.
Antall enheter: 1
Design: Enkel
Kulestørrelse: 6 mm
Denne morsomme barbellen er designet med tanke på tungen da den er laget av PTFE som ikke skader tennene og tannkjøttet.
Kulene i hver ende måler 6 mm, tykkelsen på tråden er 1,6 mm og den er 16 mm lang, noe som gjør at den passer godt til de fleste tungepiercinger.
Tilgjengelig i et utvalg av livlige farger, vil dette smykket gjøre deg forberedt til fest når du er på farta. Barbellen er laget av ptfe og du velger selv fargen du ønsker
Hverdagsbruk
Dette smykket er designet for daglig bruk. De vil ikke forårsake irritasjon ved daglig bruk.
Biokompatibilitet
Hvis du lider av nikkelallergi, er dette smykket trygt for deg.
Vanntett
Dette smykket har en vantett design. Det er lite sanslynlig at smykket vil gå i stykker eller blir misfarget når det utsettes for vann eller kroppsvæsker.
Levetid
Smykket er delvis holdbart. Med riktig stell og oppbevaring kan det holde seg i opptil 1 år.
Brukervennlighet
Det er ganske enkelt å sette inn/fjerne dette smykket. Ikke behov for verktøy, bare litt tålmodighet og stødige hender.



