





Titanlabret med halvsirkel-design
Bodymod Trend
Titanlabret med halvsirkel-design
Navn: Titanlabret med halvsirkel-design
SKU: Labret-249
Brand: Bodymod Trend
Trådtykkelse: 1 mm
Lukkemekanisme: Innvendig gjenge
Smykketype: Labret, Flatback
Plassering: Tragus, Øreflipp, Helix, Conch
Lengde: 6 mm
Materiale: Titan
Farge: Gull
Stentype: Kubisk Zirkonia
Antall enheter: 1
Halvsirkellabret i titan er beviset på at en liten stud kan stjele rampelyset. Halvsirkel-designet har en klørinnfattet edelsten som er både transperent og lilla.
Laget av titan er den allergivennlig, vanntett og slitesterk nok for daglig bruk. Den innvendige gjengen sørger for at den er komfortabel og bruke, uten noen form for irritasjon ved innsetting, og holder seg sikkert på plass (ingen overraskelser om at den løsner eller forsvinner)
Perfekt til conch-, helix, øreflipp eller tragus. Denne labreten gir ørene dine en dristig, men også allsidig look.
Hverdagsbruk
Dette smykket er designet for daglig bruk. De vil ikke forårsake irritasjon ved daglig bruk.
Biokompatibilitet
Hvis du lider av nikkelallergi, er dette smykket trygt for deg.
Vanntett
Dette smykket har en vantett design. Det er lite sanslynlig at smykket vil gå i stykker eller blir misfarget når det utsettes for vann eller kroppsvæsker.
Levetid
Med riktig pleie og håndtering kan dette smykket være i samlingen din ut livet uten å miste glansen.
Brukervennlighet
Det er enkelt å sette inn/fjerne dette smykket takket være den svært brukervennlige åpne- og lukkemekanisme.
Produktomtaler
Det er ingen anmeldelser ennå! Klikk på knappen nedenfor for å sende inn en!



