





Titanlabret i form av fly
Bodymod Trend
Titanlabret i form av fly
Navn: Titanlabret i form av fly
SKU: Labret-255
Brand: Bodymod Trend
Trådtykkelse: 1 mm
Lukkemekanisme: Push-In
Smykketype: Labret, Flatback
Plassering: Tragus, Øreflipp, Helix, Conch
Lengde: 6 mm
Materiale: Titan
Antall enheter: 1
Denne titanlabreten i form av fly er perfekt for deg som liker å gi smykkene dine en liten dose eventyrlyst. Det stilrene flydesignet gir ørestabelen din et løft, enten du leter etter flybiletter eller bare dagdrømmer om din neste flytur.
Laget av ASTM F136-titan, er smykket både allergivennlig, vanntett, og kan vare livet ut ved riktig stell. Push-in-låsen gjør det enkelt i bruk; bare gi pinnen en lett bøy før du setter den inn i stiften for en sikker og tett passform
Perfekt for conch-, helix-, øreflipp- eller traguspiercinger. Labreten er en påminner om at du må være i bevegelse, utforske nye ting, og kanskje allerede bestille din este reise.
Hverdagsbruk
Dette smykket er designet for daglig bruk. De vil ikke forårsake irritasjon ved daglig bruk.
Biokompatibilitet
Hvis du lider av nikkelallergi, er dette smykket trygt for deg.
Vanntett
Dette smykket har en vantett design. Det er lite sanslynlig at smykket vil gå i stykker eller blir misfarget når det utsettes for vann eller kroppsvæsker.
Levetid
Med riktig pleie og håndtering kan dette smykket være i samlingen din ut livet uten å miste glansen.
Brukervennlighet
Det er ganske enkelt å sette inn/fjerne dette smykket. Ikke behov for verktøy, bare litt tålmodighet og stødige hender.
Produktomtaler
Det er ingen anmeldelser ennå! Klikk på knappen nedenfor for å sende inn en!



