• Shop etter piercing

  • Brands

  • Shop etter type


Norges favorittshop for piercingsmykker

SPORET FRAKT FOR KUN 49kr. GRATIS FRAKT OVER 349kr.

MVA og tollavgifter inkludert

Not available

Ørepiercing formet som et hjerte med englevinger

Bodymod Moments

Ørepiercing formet som et hjerte med englevinger

This item is no longer available.


Detaljer

Navn: Ørepiercing formet som et hjerte med englevinger

SKU: Ear-1

Brand: Bodymod Moments

Trådtykkelse: 1,2 mm

Lukkemekanisme: Twist

Plassering: Helix, Daith, Forward helix

Materiale: Messing

Farge på sten: Klar

Antall enheter: 1

Design: Vinge

Er smykket belagt?: Ja, hele smykket

Beskrivelse

Dette piercing smykket er formet av en lang tråd, laget av messing. Tråden har fått en form som ett hjerte, hvor den starter og slutter i hjertets øvre  kløft. Du åpner pg lukker smykket ved å vri de to endene lett fra hverandre - Altså dytte den ene ende framover og den andre bakover - Du må ikke dra dem fra hverandre, altså fra høyre og venstre.

På hjertets ene side er det påsatt en liten englevinge, som er belgat med små klare stener. Velger du modellen til høyre øre, vil vingen sitte til høyre og det motsatte om du velger modellen til venstre øre. Du kan ikke med andre ord bruke samme modellen til både høyre og venstre øre. Eller du kan men da vender vengen bakover og det er ikke hensikten. De indre målingene av dette hjertet har en bredde på 11mm og en høyde på 8mm. Både hjertet og vingen er belagt henholdsvis med platinum for den sølvfargede, og 14 karat bladgull for de to gullfargede variantene.

Produktomtaler

5.01 anmeldelser

  • Rating

    Nydelig

    Jeg har prøvd forskjellige typer smykker i min daith, men de er vanskelig å få inn. Denne går lett inn og ser nydelig ut, god kvalitet og godt priset. JEG ELSKER DET!

    AI-oversatt
Apple Pay
Google Pay™️
Klarna
Mastercard
PayPal
Visa
Vipps
DHL Express
FedEx Express
Posten
Postnord

*14K gullsmykker er ikke inkludert i den nåværende kampanjen.

2.6.19