



Navn: Nostrilring av titan med diamanttekstur
SKU: Ring-220
Brand: Bodymod Trend
Lukkemekanisme: Hengsel
Type: Nostrilring, Ring
Plassering: Nostril, Øreflipp
Beleggtype: PVD-belegg
Antall enheter: 1
Er smykket belagt?: Ja, hele smykket
Denne stiligetitanringenhar en tynn tråd (0,8 mm / 20GA) som gjør den spesielt egnet til nostrilpiercinger. Størrelsen på ringen egner seg også for øreflippen din hvis den har krympet over tid.
Den er tilgjengelig i to størrelser, og med sølv- eller gullfinnish. Den sikres med et hengsel, noe som betyr at prosessen med å tre inn smykket er enkelt.
Hverdagsbruk
Dette smykket er designet for daglig bruk. De vil ikke forårsake irritasjon ved daglig bruk.
Biokompatibilitet
Hvis du lider av nikkelallergi, er dette smykket trygt for deg.
Vanntett
Dette smykket har en vantett design. Det er lite sanslynlig at smykket vil gå i stykker eller blir misfarget når det utsettes for vann eller kroppsvæsker.
Levetid
Med riktig pleie og håndtering kan dette smykket være i samlingen din ut livet uten å miste glansen.
Brukervennlighet
Det er enkelt å sette inn/fjerne dette smykket takket være den svært brukervennlige åpne- og lukkemekanisme.
Produktomtaler
5.01 anmeldelser
Rating
100% anbefale
Disse ringene er så fine og enkle å bruke, de lukker lett, de åpner også lett. Jeg kjøpte 2, en sølv og en gull, de er fantastiske.
vurdering av Bea