



Navn: Labret med innvendig gjenge og opalkule-Hvit
SKU: Labret-48-WH
Brand: Bodymod Trend
Trådtykkelse: 1,2 mm
Lukkemekanisme: Innvendig gjenge
Type: Labret, Flatback
Plassering: Tragus, Spiderbite, Snakebite, Medusa, Madonna, Lower labret, Øreflipp, Helix, Conch, Forward helix, Angelbite
Lengde: 8 mm
Materiale: Kirurgisk stål
Farge: Blank
Farge på sten: Hvit opal
Stentype: Syntetisk opal
Er varen limt?: Ja
Antall enheter: 1
Kulestørrelse: 3 mm
Hvis du elsker fargerike smykker, så er denne labretten med en syntetisk opal noe for deg. Labretten kan brukes i mange forskjellige slags piercinger, som f.eks. en leppepiercing, en traguspiercing eller en helixpiercing. Generelt kan man si at hvis målene på smykket stemmer overens med målene på din piercing, så kan smykket brukes. Det er naturligvis noen unntakelser.
Smykket her finnes i flere forskjellige lengder. Felles for dem alle er at de er 1,2 mm. i tykkelsen. Ut over lengden kan du også velge fargen på opalen i fronten av staven. Siden staven er utstyrt med et innvendig gjenge, er det selve opalen som blir skrudd ned i staven. At smykket er med innvendig gjenge gjør at det er mer skånsomt mot din piercing, siden gjenget dermed ikke kan lage små rifter inne i selve hullet.
Produktomtaler
Det er ingen anmeldelser ennå! Klikk på knappen til høyre for å sende inn en!