





Navn: Hengslet huggiering av titan
SKU: Ring-229
Brand: Bodymod Trend
Lukkemekanisme: Hengsel
Smykketype: Ring, Huggie
Plassering: Rook, Nostril, Lower labret, Øreflipp, Helix, Conch
Antall enheter: 1
Er smykket belagt?: Ja, hele smykket
Denne hengslede titanringen er tilgjengelig i en rekke størrelser som passer til øreflipp, brusk, leppe eller nostrilpiercinger. Ringen er 2 mm bred i alle størrelser (dette er hoveddelen av ringen, ikke den delen som går gjennom piercingen).
Siden den er laget titan, er den både allergivennlig og slitesterk.
Hverdagsbruk
Dette smykket er designet for daglig bruk. De vil ikke forårsake irritasjon ved daglig bruk.
Biokompatibilitet
Hvis du lider av nikkelallergi, er dette smykket trygt for deg.
Vanntett
Dette smykket har en vantett design. Det er lite sanslynlig at smykket vil gå i stykker eller blir misfarget når det utsettes for vann eller kroppsvæsker.
Levetid
Med riktig pleie og håndtering kan dette smykket være i samlingen din ut livet uten å miste glansen.
Brukervennlighet
Det er enkelt å sette inn/fjerne dette smykket takket være den svært brukervennlige åpne- og lukkemekanisme.
Produktomtaler
5.01 anmeldelser
Rating
Enkel, men vakker
Enkle, beskjedne, men ser veldig fine ut i øret. Jeg brukte dem i helixen og i den andre piercingshullet ved siden av dråpeformede hengende steiner, de passer perfekt sammen. Jeg mottok dem innen 5 virkedager i Norge. Jeg kommer til å kjøpe igjen fra butikken deres.
vurdering av Viktorija