





Diamantformet labret i titan med blå sten
Bodymod Trend
Diamantformet labret i titan med blå sten
Navn: Diamantformet labret i titan med blå sten
SKU: Labret-236
Brand: Bodymod Trend
Trådtykkelse: 1 mm
Lukkemekanisme: Innvendig gjenge
Smykketype: Flatback, Labret
Plassering: Tragus, Øreflipp, Helix, Conch
Lengde: 6 mm
Materiale: Titan
Farge på sten: Klar / Blå
Stentype: Kubisk Zirkonia
Antall enheter: 1
Denne diamantformete labreten med blå sten har styrken av titan og en dristig design, Geometrien møter attitude, og en diamantformet ramme omfavner en dyp blå sten, festet presist med klør som holden den trygt på plass. Tilgjengelig med både med båd gull- og sølvfinish, er den laget for å skille seg ut uten å måtte prøve for hardt.
Den er laget av allergivennlig titan, er er vanntett og slitesterk nok til å vare livet ut med riktig pleie. Den interne gjengen sørger for at den er trygg å ha på seg, er enkel og å sett inn. En sikker mekanisme når den er på plass.
Conch, helix, øreflippen, tragus − Uansett hvor den er, forvandler denne labreten øret ditt til en statement.
Brukshyppighet
Dette smykket kan trygt brukes regelmessig, men kan forårsake ubehag under søvn, sport eller lange perioder med uavbrutt bruk.
Biokompatibilitet
Hvis du lider av nikkelallergi, er dette smykket trygt for deg.
Vanntett
Dette smykket har en vantett design. Det er lite sanslynlig at smykket vil gå i stykker eller blir misfarget når det utsettes for vann eller kroppsvæsker.
Levetid
Med riktig pleie og håndtering kan dette smykket være i samlingen din ut livet uten å miste glansen.
Brukervennlighet
Det er enkelt å sette inn/fjerne dette smykket takket være den svært brukervennlige åpne- og lukkemekanisme.
Produktomtaler
Det er ingen anmeldelser ennå! Klikk på knappen nedenfor for å sende inn en!



